środa, 6 sierpnia 2014

Rimmel Stay Matte Primer

Letnie upały to czas gdy nakładam na twarz minimalną ilość kosmetyków kolorowych. Są jednak okazję, które mimo lejącego się z nieba żaru wymagają od nas pełnego i nienagannego wyglądu. W końcu to pora wesele i ślubów. W takich sytuacjach bardzo przydatnym kosmetykiem okazuje się baza pod makijaż.Dziś powiem Wam kilka słów o Rimmel Stay Matte Primer


Pojemność/cena/dostępność: 30 ml/ około 30 zł/ sieciowe i lokalne drogerie a także interet
Zdaniem producenta: "Udoskonalająca cerę baza pod podkład, na podkład (?), lub używana niezależnie dla idealnego matowego efektu. Kontroluje wydzielanie sebum do 8 godzin. Ultralekka formuła zmniejsza widoczność porów."
Opakowanie: Miękka tubka przypominająca krem do rąk. Nie urzeka specjalnie wyglądem ale też nie straszy. Najważniejsze, że pozwala wydobyć i wykorzystać produkt do końca jak również jest higieniczna. 
Konsystencja/zapach:  Baza przypomina krem do twarzy. Jest biała, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Bardzo nie lubię baz silikonowych, które pozostawiają twarz "tępą" w dotyku. Tu nie ma takiego problemu. Po nałożeniu cera staje się bardziej matowa.
Działanie: Nie bardzo rozumiem producenta, który zaleca stosowanie bazy także na podkład. Ja używałam jej jedynie pod makijaż. Moja cera dużo dłużej pozostaje po niej matowa dzięki czemu przedłuża trwałość nakładanych na nią produktów. Nie zauważyłam zmniejszenia porów.Fajnie, że firma typowo drogeryjna zauważyła potrzebę stworzenia takiego typu kosmetyku. Szkoda, że jest tylko jeden rodzaj tego typu kosmetyku, ale oby tak dalej 

8 komentarzy:

 1. Nie wyobrażam sobie nakładania tego typu produktu na podkład :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam mnie jak mam ją nałożyć na podkład :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam pod podkład i nie wyobrazam zeby zrobić to odwrotnie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na podkład? Spokoo..
  W każdym razie ja używam bazy Gosh i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się że gdyby stosowwać na podkład to on będzie się ścierał, hymm;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszamy do zobaczenia nowego, darmowego serwisu ogłoszeniowego Radom Lokalne o zakresie lokalnym. W portalu z ogłoszeniami z Radomia każdy kontrahent ma możliwość opublikować swoje bezpłatne ogłoszenia drobne, ogłoszenia praca, ogłoszenia nieruchomości lub też oferty w innych działach. To co odróżnia naszą stronę to jego lokalny profil i to, że dociera tylko i wyłącznie do najbliższych regionalnych społeczności z Radomia, dzięki temu dokonasz bezpiecznych transakcji bezpośrednich, bez jakiekogolwiek niebezpieczeństwa.
  Ogłoszenia drobne Radom. Radom Lokalne

  OdpowiedzUsuń

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "fajny blog, zapraszam do mnie" linki blogów itd. tego typu komentarze będą systematycznie usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...